HMI کینکو استفاده شده در ماشین توزینYamato


Weighting machine

در سري هاي آلفا ADW-310ACC از HMI كينكو مدل سفارشي MT5320T-YMT استفاده مي شود.

HMI   سفارشي : سريMT5320T-YMT ، IP65، پروتکل ارتباطی سفارشی

اين دستگاه جهت وزن کردن مواد با سرعت و دقت بالا  بكار مي رود که در آن از HMI کینکو استفاده شده است . پیش از اين ،مصرف کنندگان در ساخت این محصول از  HMIبرند ديگري كه داراي صفحه نمايش ضعيف تر با فانكشن هاي كمتر ولي گرانتر بود استفاده مي كردند .اما هم اکنون مصرف کنندگان از صفحه نمايش رنگی  HMI کینکو برای بروز رسانی محصولات خود استفاده می کنند.

شرکت Yamato یکی از شرکت هایی می باشد که نیاز به HMI  با عملکردی بالا در استفاده از این دستگاه دارد كه اين  HMI  بايد داراي IP65  باشد و شبكه  ArcNet را پشتیبانی کند زیرا در صنایع مختلفی از جمله پزشکی،كشاورزي و غذایی  از این دستگاه استفاده می کنند و کنترلر اصلی آن شبكه ArcNet  می باشد.

بنا بر نیاز مشتريان، کینکو توليد HMI هاي خود را بصورت سفارشي گسترش داده که یکی از آنها مدل MT5320T-YMT می باشد. این HMI دارای صفحه نمايش رنگی 65536 و داراي حفاظت IP65 می باشد .همچنین کینکو توانست درایو با شبكه ArcNet را برای شرکت Yamato در مدت زمان بسیار کوتاهی عرضه كند که قیمت آن تقريبا نصف قيمت HMI هايي است كه قبلا همين شركت از آن استفاده كرده است.

با بكارگيري از HMI كينكو در اين دستگاه ،كاربران مي توانند به آساني به دو زبان انگليسي و چيني دسترسي يابند و تنها با چند منو گرافيكي ساده ماشين را راه اندازي كنند . HMI كينكو قادر به ذخيره سازي پاارامترهاي مربوط به 50 محصول مختلف در حافظه recipe خود مي باشد ،بنابرين كاربر مي تواند پارامترهای مختلف از محصولات مختلف را از طريق HMI فراخواني ، تغيير و يا ذخيره كند.

از قابليت هاي مهم HMI هاي كينكو كه باعث مي شود چندين ماشين آلات توزين را كنترل كند ،درجه حفاظت با IP65 و هم چنين داشتن شبكه ArcNet و در نهايت قابليت اتصال و تبادل اطلاعات با PLC مي باشد.
Next:No Next
JoomShaper