سیستم های سرو و استپر


سیستم های سرو و استپر
شركت كينكو با بهره گیری از دانش مهندسان آلمانی مستقر در دفتر تحقیق و توسعه آلمان درايوهاي استپر و سرو را با کارایی، پايداري و قابلیت اطمينان بالا به بازار عرضه كرده است.
 
سیستم های سرو شامل سری های CD , JD , FD , و ED می باشد.
 
سرو درايوهاي سري CD كينكو ، درايوهايي چند منظوره  با مدهای كنترلي چندگانه مي باشد كه راه اندازي و عملكرد آن بسيار آسان است. با توجه به الگوريتم داخلي كنترل پيشرفته، اين درايو ها از قابليت هايي نظير پاسخ فركانسي بالا ،توانايي تحمل اضافه بار زياد وعملکرد تنظیم بهره خودکار Gain  Auto- tune برخوردار مي باشد. هم چنين مي توان درايو CD را در برنامه هايي كه نياز به درون یابی چرخشی(interpolation) دارد ،استفاده كرد.
 
درایو های سرو سری CD شامل  CD 120/420/430/620/630 می باشد.
 
سرو درايوهاي سري JD  از شبكه هاي صنعتي مختلف از جمله CANopen ، RS232،  RS485پشتيباني مي كند و شامل انواع مختلف سيگنال كنترلي از جمله P/D ، CW/CCW و فاز AB مي باشد. هم چنين از انكودرهاي نوع افزايشی و مطلق با پروتكل هاي SSI ،BISS و ENDAT پشتيباني مي كند. علاوه بر اين ، طراحي    (Safe Torque Off) STO در سخت افزار اين درايوها موجب ایمنی و کاربر پسند بودن آن ها شده است .
 
درایو های سرو سری JD شامل JD 430/620 می باشد.
 
درایو سرو سری FD با پروتکل ارتباطی CANopen.
 
 
 
 
 
سري ED درایو سرو کینکو ،برنامه پذير با قابليت اتصال به شبكه فيلدباس مي باشد. این درایو ها در کنار کنترلر های تک محوره و یا چند محوره مورد استفاده قرار می گیرد. 
 
درایو های سری ED شامل 100/200/400/600/430/630 می باشد.
  
  
کینکو دارای خط تولید کاملی از درایو های استپر از جمله سری جدید N می باشد که از عملکرد پیشرفته و بهبود یافته ای برخوردار می باشد . محصولات استپر كينكو داراي كيفيت عالي و قيمت مناسب است که استفاده از آنها نیز بسیار آسان می باشد. هم چنین این درایوها به مشتریان سطح پایین در زمینه کنترل حرکت خدمت رسانی می کند.
 
 
 
 

 

 
JoomShaper