درباره ما

 

 

كينكو پيشروترین تولید کننده تجهیزات اتوماسيون صنعتی در چین مي باشد كه بر توليد، توسعه و فروش  این محصولات تمركز كرده است و با ارائه راهکار به سازندگان ماشين آلات در كشورهاي مختلف نظير آلمان، آمریکا، ایتالیا، فرانسه، چین، ژاپن، کره جنوبی، تركيه و هند كمك مي كند تا تجهيزات و دستگاه هاي بهتر و مقرون بصرفه تري را به بازار عرضه كنند.


کارخانجات كينكو  شامل خطوط توليد محصولات اتوماسيون صنعتي شامل رابط ماشین و انسان (HMI) ،  سيستم هاي سرو (Servo system)،سیستم هاي استپر ( Stepper system) ،کنترلرهاي منطقی برنامه پذیر ( PLC) و كنترل دور موتور (VFD) مي باشد.

محصولات كينكو بطور گسترده اي در صنايع مختلف نظير نساجي ، بسته بندي ، چاپ ، دارويي ،مواد غذایی، آب و فاضلاب، نفت، خودرو سازی، صنايع الكترونيك، پزشکی و سيتم هاي حمل و نقل ريلي مورد استفاده قرار مي گيرند.

 هدف اصلي كينكو " ارائه راهکارهای مطلوب اتوماسيون به مشتريان در سرتاسر جهان" مي باشد و همواره براي تحقيق و توسعه تكنولوژي اتوماسيون سرمايه گذاري مي كند و براي دستيابي به اين امر مراكز تحقيق و توسعه خود را در کشور آلمان و شهرهاي شانگهاي ، شنزن و شانگژو و پکن در چین مستقر كرده است .

كينكو و شركت هاي تابعه به عنوان شركت high-tech  تاييد شده اند و دارای گواهينامه مديريت كيفيت ايزو9001 را براي كنترل كيفيت فعاليت هاي مربوط به تولید ، تحقيق و توسعه و فروش می باشد و محصولات این شرکت بر اساس استاندارد های اروپایی تولید و تایید شده است.

کینکو با کمک شبكه های توزيع خود امکاناتی نظیر مشاوره پيش از فروش ، طراحي و اجرای پروژه ها و خدمات پس از فروش را  برای مشتریان در سراسر جهان مهیا کرده است. در واقع كينكو شركتي مشتري مدار است كه مسائل و مشكلات مشتريان خود را بررسي كرده و راهکارهای مناسب براي آنها ارائه مي دهد.

فلسفه كينكو همراهي با مردم و پيشرفت روز افزون است و همچنين كينكو اعتقاد دارد كه با کمک سیستم های اتوماسیون می توان تغییرات بزرگی در صنعت ایجاد کرد .

 

JoomShaper